Adjunkt

Pomocné administrativní a venkovní práce v rámci polesí, příprava na výkon funkce hajného.

Požadujeme:

  • SŠ lesnického směru, VŠ lesnické směru
  • řidičský průkaz sk.B
  • uživatelská znalost práce na PC
  • výhodou zbrojní průkaz, lovecký lístek, pojištění odpovědnosti, průkaz mysliveckého hospodáře
  • spolehlivost, bezúhonnost, charakter
  • komunikační a organizační schopnosti

Náplň práce:

  • zastupuje konkrétní pracovníky polesí v době jejich nepřítomnosti nebo jim vypomáhá v rozsahu, stanoveném příslušným vedoucím polesí
  • může být pověřen výkonem určeného okruhu povinnosti hajného na územně vymezené části polesí (úseku)
  • vykonává administrativní a technické práce spojené s vedením agendy polesí
  • spolupracuje při získávání podkladů pro roční projekty pěstebních a těžebních činností a plánu oprav a údržeb
  • spolupracuje při příjmu dřeva
  • spolupracuje při činnostech souvisejících s realizací dříví a ostatních lesních produktů
  • spolupracuje při kontrolách a vedení agendy hajného, popř. polesí spojené s ochranou lesů
  • spolupracuje při vyznačování předmýtní a mýtní těžby dřeva
  • spolupracuje při přejímkách prací pěstební a těžební činnosti v rámci zadaného úseku
  • spolupracuje při činnostech souvisejících s obnovou lesního hospodářského plánu
  • spolupracuje při provádění oprav a údržby majetku ve správě společnosti
  • zodpovídá za svěřený majetek a hospodaření s ním
  • žádoucí reprezentací společnosti vytváří dobré jméno společnosti a hájí její oprávněné zájmy
  • plní další pracovní povinnosti a úkoly dle pokynů příslušného nadřízeného zaměstnance za podmínky splnění zákonem stanovených předpokladů a podmínek výkonu práce
  • vykonává právo myslivosti v režijních honitbách polesí v rozsahu daném vnitropodnikovými předpisy a pokyny vedoucího polesí

Nabízíme:

  • zajímavá, rozmanitá a někdy dost adrenalinová práce
  • vyzkoušené know-how, zaučení do pozice
  • dlouhodobé systematické vedení a vzdělávání
  • seriózní přístup
  • možnost seberealizace a osobního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • po osvědčení se na pozici smlouva na dobu neurčitou

Místo výkonu práce:

  • polesí Vápenná

odeslat životopis

Kontaktujte nás

Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o.
Dvorského 235/19, 779 00 Olomouc - Svatý Kopeček

Kontakt na sekretariát +420 733 742 099