Zástupce/zástupkyně ekonomické náměstkyně

Práce související s vedením ekonomické agendy lesnické firmy.

Požadujeme:

  • lesnické nebo ekonomické vzdělání, obojí výhodou
  • velmi dobrá znalost ekonomiky lesního hospodářství, zkušenosti výhodou
  • pokročilá znalost Exelu – kontingenční tabulky, makra
  • dobrá znalost práce s PC, zkušenosti s vytvářením software výhodou
  • znalost pracovního práva a personální problematiky výhodou
  • analytické myšlení
  • loajalita, flexibilita, týmový duch
  • výkon funkce
  • sv.Kopeček u Olomouce

Náplň práce:

  • práce související s vedením ekonomické agendy lesnické firmy

Nabízíme:

  • zajímavá práce
  • přátelský kolektiv
  • vyzkoušené know-how, zaučení do pozice
  • dlouhodobé systematické vedení
  • seriózní přístup
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • po osvědčení se na pozici smlouva na dobu neurčitou

Místo výkonu práce:

  • Olomouc

Kontaktujte nás

Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o.
Dvorského 235/19, 779 00 Olomouc - Svatý Kopeček

Kontakt na sekretariát +420 733 742 099