Pojďme zalesnit Jeseníky!

Chcete být u založení nového lesa? Rádi byste přiložili ruku k dílu a zanechali něco pro budoucí generace? Pak s námi pojďte zalesnit Jeseníky!

KDY: Sobota, 4. 5. 2019, od 10:00 do 16:00 hodin

KDE: POZOR ZMĚNA MÍSTA! Kalamitní holina za obcí Rejvíz, po pravé straně směrem na obec Dolní Údolí (GPS SOUŘADNICE: 50.2280497N, 17.3246561E) (cca 2km od původního místa)

CO NÁS ČEKÁ: Našim úkolem bude vysadit mladé sazenice stromků podle pokynů našich lesnických kolegů, kteří popíší princip správné výsadby a vysvětlí, proč je důležité nevysazovat stromky tam, kde nepatří.

Každý si může vysadit libovolný počet stromků různých druhů dle svého výběru. Čerstvě zasazený stromek může šikovný sazeč označit štítkem se svým jménem. Pro děti máme připraveny malé odměny.

CO SI VZÍT S SEBOU? Výsadba bude probíhat na pasece, proto si prosím s sebou vezměte pohodlné oblečení, pevnou obuv, případně pracovní rukavice. Nářadí bude zajištěno.

KDE ZAPARKOVAT?  Parkovat budete moci na označeném místě v blízkosti akce.

PARTNEREM AKCE JE SPOLEČNOST RIDEX

> ukázka feromonového lapače a povídání o kůrovci

> hry a kvízy pro děti

> prezentace o ochraně lesa

V případě, že se na výsadbu registrujete na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., obdržíte certifikát o vysazení stromku. (registrovat se můžete až do 1. 5. 2019)

Do emailu napište:

PŘEDMĚT: VÝSADBA

DO TĚLA E-MAILU: JMÉNO(JMÉNA), PŘÍJMENÍ účastníka (účastníků)

Těšíme se na Vás

LESU ZDAR!

Joomla SEF URLs by Artio