Vybrat chatu

Chaty na polesí Domašov

Chaty na polesí Rejvíz

Chaty na polesí Vápenná

Chaty na jižních polesích

Povinnost platby tzv. rekreačního poplatku

„Pobyt na našich loveckých chatách je předmětem místního poplatku z pobytu, který zavádí a jehož výši stanoví příslušná obec na základě zákona ČNR č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích. Poplatníkem poplatku z pobytu je osoba, která není v příslušné obci hlášena (s výjimkou osob od poplatku osvobozených) a která poplatek hradí spolu s úplatou za ubytování. Poplatek z pobytu naše společnost následně odvádí příslušné obci. Výše poplatku je stanovena jednotlivými obcemi a poplatek hradí každá osoba dle počtu započatých dnů pobytu (s výjimkou dne počátku pobytu) v zařízení. Výši poplatku najdete v objednávkových formulářích jednotlivých chat. Naše společnost, jako plátce poplatku, je povinná vést evidenční knihu, která musí obsahovat údaje o ubytovaných. Tyto údaje budou použity pouze pro účely výše uvedené evidence a bude s nimi nakládáno v souladu s pravidly GDPR.“


Recenze

 • J. J. (14. 3. 2023)

  Z této chaty jsem byl nadšený jak z místa kde se chata nachází tak i z vybavení chaty. Určitě bych rád do budoucna navštívil i další chaty na delší dobu než jednu noc. Velké díky patří panu správci Majkovičovi který byl moc ochotný a vstřícný.

  S pozdravem a přáním pěkného dne spokojený návštěvník J.J.

 • L. (7. 3. 2023)

  Výlet spojený s přespáním na chatě Slonkova, byl úžasný. Chata hezky vybavená, kachlová kamna nádherně vytopila celou chatu. Naplněný dřevník, krásně čistá kadibudka. Určitě vyzkoušíme i některou z dalších chat. A velké poděkovaní pánovi s předáním klíčů. Bylo to super👍

 • H.B. (2. 11. 2022)

   Dobrý den, chtěla bych poděkovat za pronájem chaty Kvedleny, kde jsme trávili s dětmi podzimní prázdniny. Chata je krásně nově zrekonstruovaná, kachlová kamna chatu příjemně vytopí a večery jsou díky tomu opravdu kouzelné. Pobyt jsme si moc užili a už dnes se těšíme na příště. Velké díky patří panu Fuchsovi, komunikace s ním byla fajn a je vidět, že je chata jeho srdeční záležitostí.

 • K.H. (2. 9. 2022)

  Děkujeme za krásný pobyt na lovecké chatě. Původně jsme měli zabukovaný pobyt na Kvedleně, ale z důvodu  rekonstrukce to nešlo. Náhradní řešení fantastické... Děkuji Ing. Uhříkovi a Fuchsovi za  ochotu a velmi vstřícné jednání  a  také všem, kteří  se  o tyto chaty starají..  • M.T.+L.Š. (26. 8. 2022)

  Dobrý den, pane Uhříku,
  Nejprve bychom Vám rádi poděkovali za letošní pobyt na chatě. Moc se nám tu líbilo a užili jsme si dovolenou v krásném prostředí a klidu.
  Platba i vše ostatní proběhlo v pořádku s Vaším kolegou, panem Fuchsem.
  S pozdravem.

 • K. (23. 8. 2022)

  Dobrý den,
  Mínulý týden jsme byli ubytováni na vaší lovecké chatě Jelení v polesí Vápenná a byli jsme příjemně překvapeni. Chata je vybavena skromě, ale na jejím interiéru je vidět, že je o ní řádně pečováno a to ne běžným způsobem, ale opravdu s láskou. Chtěli bychom tedy touto cestou poděkovat zejména správci panu Sedláčkov,i jak se o chatu stará a součastně i vaší organizaci, že nám bylo umožněno chatu využít.
  moc děkujeme

 • Z. G. (9. 8. 2022)

  Rádi bychom poděkovali touto cestou za péči a pomoc panu hajnému Madajovi. Strávili jsme s dětmi týden na chatě Svazarmovská a tyto lesní prázdniny se nám moc líbily !

 • L. K. (8. 8. 2022)

  Děkujeme za možnost pobytu na Vaší chatě v Jeseníkách. Zažili jsme tam s manželkou skvělý víkend v tichu, soukormí, divočině a v kontaktu s přírodou. Jakožto starým skautům nám (ne)vybavenost chat vyhovuje, oceňujeme blízkost k přírodě. Rádi opět navštívíme.

 • H. B. (1. 8. 2022)

  Dobrý den, děkujeme za pronájem chaty Hubertky, kterou jsme obývali tři noci v červenci. Byl to skvělý zážitek pro nás i pro naše děti. Už teď se těšíme, na někdy příště :-).

 • M. D. (22. 10. 2021)

  Dobrý den,rád bych touto cestou poděkoval za pronájem chaty Kvedleny, kterou jsme měli od Vaší společnosti pronajatou uplynulý víkend. Byl to pro všechny zúčastněné opravdu výjimečný zážitek. Jmenovitě bych chtěl poděkovat panu Ladislavu Fuchsovi, že byla chata nachystána vč.dřeva, které jsme před odjezdem dle instrukcí doplnili. Kéž by všechny lesní společnosti zvolily podobný přístup k pronájmu loveckých chat pro veřejnost, určitě by se podařilo spoustě chátrajících chat s duší vdechnout nový život.

  S poděkováním a přáním toho nejlepšího.

 • D. H. (4. 8. 2021)

  Dobrý den,
  rád bych ocenil skvělou komunikaci a jednání vašich kolegů při vyřizování pronájmů chat, jmenovitě p. Polách, p. Fuchs, p. Sedláček. Díky moc.

 • O. H. (24. 9. 2021)

  děkuji za pobyt na chatě. Bylo to super a brzy rádi zopakujeme. 

Líbilo se Vám na chatě? Něco byste změnili, nebo vylepšili? Napište nám prosím Vaše připomínky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do formuláře níže. Děkujeme!
Joomla SEF URLs by Artio