Operátor harvestoru s trakčním navijákem

Obsluha těžební techniky.

Požadujeme:

- vzdělání SOŠ/SŠ

- praxe jako operátor harvestoru

- zkušenost s trakčními navijáky výhodou

- spolehlivost, bezúhonnost, loajalita

- pečlivost, samostatnost, flexibilita

- komunikační a organizační schopnosti, manuální zručnost

- výkon práce v oblasti Jesenicka

Náplň práce:

- obsluha speciálního těžebního stroje – harvestor s trakčním navijákem

Nabízíme:

- Zajištěna stabilní dlouhodobá práce v oblasti Jesenicka ve vlastních lesích

- Práce s novým strojem, spolupráce na jeho výbavě při výrobě

- Práce na HPP s odpovídajícím ohodnocením

- V případě potřeby možnost dlouhodobého bydlení

- Dlouhodobé systematické vedení a vzdělávání

- Seriózní přístup

- Možnost seberealizace a osobního růst

- Po osvědčení se na pozici smlouva na dobu neurčitou

- Nástup: srpen 2023 nebo dohodou

- zajímavá, rozmanitá práce

Cílem vedení společnosti je vytvářet takové pracovní podmínky a prostředí, které vybízí k vynikajícím výkonům a k osobní seberealizaci.

odeslat životopis

Joomla SEF URLs by Artio