Ekonomický ředitel

Do našeho ekonomického oddělení hledáme vhodného pracovníka/pracovnici na pozici ekonomický ředitel

Požadujeme:

- VŠ vzdělání ekonomického směru, lesnické vzdělání výhodou

- praktické zkušenosti s finančním řízením, plánováním, controllingem společnosti

- znalost německého nebo anglického jazyka

- řidičský průkaz skupiny B

- bezúhonnost, loajalitu, flexibilitu

- pečlivost, samostatnost

- schopnost řídit a vést zaměstnance

- týmového ducha

Náplň práce:

- odpovědnost za finanční plánování a controlling, včetně plnění daňových povinností společnosti

- zajištění efektivního a ekonomického řízení finančních toků, cash-flow

- řízení nákladů v účetním programu K2 a metodické propojení s výrobním programem PDS

- vedení finančních účtů společnosti

- vedení ekonomického oddělení (účetnictví, fakturace, IT, dotace, zpracování dat)

- tvorba žádostí o dodační tituly a jejich čerpání

- zpracování ekonomických podkladů pro vedení společnosti a správní radu

- zpracování podkladů pro zajištění úvěrů

- ekonomické kalkulace při rozhodování o nových investicích a nákupech

- soustavně zlepšovat a optimalizovat procesy v rámci ekonomického útvaru

- spolupracovat s ostatními útvary společnosti (výrobním, správním, obchodním)

Nabízíme:

- zajímavou práci u společnosti, která spravuje lesní majetky největšího soukromého vlastníka v ČR

- možnost seberealizace a zúročení odborných zkušeností v praxi

- flexibilní pracovní dubu

- přátelský kolektiv

- seriózní přístup

- odpovídající finanční ohodnocení včetně firemních benefitů

- místo výkonu funkce - Svatý Kopeček u Olomouce

Termín podání žádostí: do 25. 1. 2021

Termín nástupu: 1. 4. 2021 nebo dohodou

odeslat životopis