Účetní

Do našeho ekonomického oddělení hledáme vhodného pracovníka/pracovnici pozici Účetní

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

- praxe v účetnictví výhodou

- zkušenosti s daňovou problematikou výhodou (DPH, silniční daň, daň z nemovitostí,…)

- uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)

- pečlivost, samostatnost, loajalita

- flexibilita

- týmový duch

- místo výkonu funkce - Svatý Kopeček u Olomouce

Náplň práce:

- účetní práce

- spolupráce s ostatními odděleními firmy

Nabízíme:

- zajímavá práce

- přátelský kolektiv

- flexibilní pracovní doba

- dlouhodobé systematické vedení

- seriózní přístup

- odpovídající finanční ohodnocení

- po osvědčení se na pozici smlouva na dobu neurčitou

Cílem vedení společnosti je vytvářet takové pracovní podmínky a prostředí, které vybízí k vynikajícím výkonům a k osobní seberealizaci.

Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce:

  • Olomouc - Svatý Kopeček

odeslat životopis

Kontaktujte nás

Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o.
Dvorského 5/17, 779 00 Olomouc - Svatý Kopeček

Kontakt na sekretariát +420 733 742 099