Chata Arcibiskupská

Chata Arcibiskupská se nachází zhruba osm kilometrů od obce Vápenná v okrese Jeseník, přímo v centru oblíbených Rychlebských stezek, avšak mimo hlavní trasy na klidném a ničem nerušeném místě uprostřed lesa. Nedaleko chaty vede lesní cesta, sjízdná také osobním automobilem s povolením k vjezdu do lesa, parkování cca 200m od chaty.

  Informace o chatě

  Jak probíhá rezervace chaty?

  Po vyplnění rezervačního formuláře Vás kontaktuje správce chaty a potvrdí Vám rezervovaný termín. Se správcem chaty se domluvíte na termínu Vašeho příjezdu, místě předání klíčů a platbě. 

  Jak probíhá platba za chatu?

  Při setkání se správcem chaty proběhne poučení o provozním řádu na chatě, předání klíčů a platba za pronájem chaty. Platba je možná pouze v hotovosti. V případě zájmu o platbu předem na účet uveďte tento požadavek prosím do rezervačního formuláře.

  Jak probíhá ukončení pronájmu?

  Při ukončení pobytu na chatě správce zkontroluje stav předávané chaty (zda je uklizena a nedošlo k žádnému poškození) a převezme klíče od dočasných nájemců.

  Ukázat na mapě

  Rezervovat chatu 

  Před rezervací zkontrolujte, prosím, nejprve obsazenost chaty v daném termínu!

  Rezervovat - Arcibiskupská

  Za chatu odpovídá: Robert Slúka
  kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 734 794 223

  Obsazenost chaty

  Termíny v kalendáři jsou platné, vybírejte prosím volné dny bez označení nedostupný.

  Joomla SEF URLs by Artio