Vybrat chatu

Chaty na polesí Domašov

Chaty na polesí Rejvíz

Chaty na polesí Vápenná

Chaty na jižních polesích


Recenze

 • Š. (21. 9. 2022)

  Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za krásné dva týdny na chatě Slonkova. Je to už naše třetí chata, loni Svazarmovská, letos v květnu chata Plch. Vždy jsme si velmi užili klid a romantiku, kterou tyto chaty nabízí. Velké poděkování správcům chat, kteří se o chaty velmi pěkně starají. Už vyhlížíme další chaty na příští rok.
  Velké díky a těšíme se na další dovolené.

 • K.H. (2. 9. 2022)

  Děkujeme za krásný pobyt na lovecké chatě. Původně jsme měli zabukovaný pobyt na Kvedleně, ale z důvodu  rekonstrukce to nešlo. Náhradní řešení fantastické... Děkuji Ing. Uhříkovi a Fuchsovi za  ochotu a velmi vstřícné jednání  a  také všem, kteří  se  o tyto chaty starají..  • M.T.+L.Š. (26. 8. 2022)

  Dobrý den, pane Uhříku,
  Nejprve bychom Vám rádi poděkovali za letošní pobyt na chatě. Moc se nám tu líbilo a užili jsme si dovolenou v krásném prostředí a klidu.
  Platba i vše ostatní proběhlo v pořádku s Vaším kolegou, panem Fuchsem.
  S pozdravem.

 • K. (23. 8. 2022)

  Dobrý den,
  Mínulý týden jsme byli ubytováni na vaší lovecké chatě Jelení v polesí Vápenná a byli jsme příjemně překvapeni. Chata je vybavena skromě, ale na jejím interiéru je vidět, že je o ní řádně pečováno a to ne běžným způsobem, ale opravdu s láskou. Chtěli bychom tedy touto cestou poděkovat zejména správci panu Sedláčkov,i jak se o chatu stará a součastně i vaší organizaci, že nám bylo umožněno chatu využít.
  moc děkujeme

 • Z. G. (9. 8. 2022)

  Rádi bychom poděkovali touto cestou za péči a pomoc panu hajnému Madajovi. Strávili jsme s dětmi týden na chatě Svazarmovská a tyto lesní prázdniny se nám moc líbily !

 • L. K. (8. 8. 2022)

  Děkujeme za možnost pobytu na Vaší chatě v Jeseníkách. Zažili jsme tam s manželkou skvělý víkend v tichu, soukormí, divočině a v kontaktu s přírodou. Jakožto starým skautům nám (ne)vybavenost chat vyhovuje, oceňujeme blízkost k přírodě. Rádi opět navštívíme.

 • H. B. (1. 8. 2022)

  Dobrý den, děkujeme za pronájem chaty Hubertky, kterou jsme obývali tři noci v červenci. Byl to skvělý zážitek pro nás i pro naše děti. Už teď se těšíme, na někdy příště :-).

 • M. D. (22. 10. 2021)

  Dobrý den,rád bych touto cestou poděkoval za pronájem chaty Kvedleny, kterou jsme měli od Vaší společnosti pronajatou uplynulý víkend. Byl to pro všechny zúčastněné opravdu výjimečný zážitek. Jmenovitě bych chtěl poděkovat panu Ladislavu Fuchsovi, že byla chata nachystána vč.dřeva, které jsme před odjezdem dle instrukcí doplnili. Kéž by všechny lesní společnosti zvolily podobný přístup k pronájmu loveckých chat pro veřejnost, určitě by se podařilo spoustě chátrajících chat s duší vdechnout nový život.

  S poděkováním a přáním toho nejlepšího.

 • D. H. (4. 8. 2021)

  Dobrý den,
  rád bych ocenil skvělou komunikaci a jednání vašich kolegů při vyřizování pronájmů chat, jmenovitě p. Polách, p. Fuchs, p. Sedláček. Díky moc.

 • O. H. (24. 9. 2021)

  děkuji za pobyt na chatě. Bylo to super a brzy rádi zopakujeme. 

Líbilo se Vám na chatě? Něco byste změnili, nebo vylepšili? Napište nám prosím Vaše připomínky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do formuláře níže. Děkujeme!
Joomla SEF URLs by Artio