Hajný Domašov

Zajišťování řádného lesnického hospodaření na vymezeném území v souladu s obecně platnými právními předpisy a vnitřními předpisy společnosti.

Požadujeme:

    • vzdělání SŠ lesnické či VŠ lesnické
    • praxe min. 5 let pro SŠ, min. 2 roky pro VŠ
    • řidičský průkaz sk.B
    • uživatelská znalost práce na PC
    • výhodou zbrojní průkaz, lovecký lístek, pojištění odpovědnosti, průkaz mysliveckého hospodáře
    • spolehlivost, bezúhonnost, charakter
    • komunikační a organizační schopnosti
    • výkon funkce v oblasti obce Domašov - Bělá pod Pradědem, okr. Jeseník

Náplň práce:

    • zajišťování řádného lesnického hospodaření na vymezeném území v souladu s obecně platnými právními předpisy a vnitřními předpisy společnosti
    • zabezpečuje plnění dodávek dříví ze svého úseku (vyznačování těžby dřeva, kontrola, přejímání, popř. zadávání prací, přejímání a předávání dříví)
    • vedení lesní hospodářské evidence a evidence nemovitého majetku
    • kontrola, popř. zajišťování mysliveckého hospodaření, provádění sčítání jarních kmenových stavů zvěře, zjišťování a hlášení škod způsobených zvěří, zjišťování a hlášení výskytu škodlivých činitelů a škod a zajišťování včasných opatření proti nim
    • kontrola a zajišťování údržby a vyznačování majetkových hranic
    • řízení sběru semen lesních dřevin v uznaných porostech
    • zajišťování protipožární ochrany a bezpečnosti práce
    • plnění dalších povinností vyplývajících z vnitřních a obecně platných právních předpisů

Nabízíme:

  • zajímavá, rozmanitá a někdy dost adrenalinová práce
  • vyzkoušené know-how, zaučení do pozice
  • dlouhodobé systematické vedení a vzdělávání
  • seriózní přístup
  • možnost seberealizace a osobního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • po osvědčení se na pozici smlouva na dobu neurčitou

Cílem vedení společnosti je vytvářet takové pracovní podmínky a prostředí, které vybízí k vynikajícím výkonům a k osobní seberealizaci.

Místo výkonu práce:

  • Domašov - Bělá p. Pradědem

odeslat životopis