Arcibiskupské lesy podpořily sociální služby v Jeseníku

16. 12. 2021

Pracovníci Centra sociálních služeb Jeseník mají od prosince nový služební automobil, který svým finančním darem podpořila také společnost Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o.

 Centrum sociálních služeb Jeseník je příspěvkovou organizací, která poskytuje pobytové, ambulantní a terénní služby pro seniory v okrese Jeseník, jejichž součástí je také pečovatelská služba.

,,Jsme moc rádi, že jsme  takto mohli pomoci dobré věci a přispět ke zlepšení kvality života seniorů v regionu, kde naše společnost působí," uvedl Ing. Arnošt Buček, jednatel Arcibiskupských lesů a statků Olomouc s.r.o. a doplnil: ,,Věřím, že nový automobil značky Dacia Lodgy usnadní práci zaměstnancům sociálních služeb a zařadí se tak mezi ostatní společensky prospěšné projekty, na kterých jsme se mohli podílet."

,,Projekt sociální automobil mohl být realizován díky partnerům, kteří přispěli zakoupením reklamní plochy na sociálním vozidle. Takto dopomohli dobré věci," uvedli zástupci společnosti Kompakt spol. s.r.o., kteří kampaň na zajištění automobilu organizovali.

ČÍST DÁLE:

Africký mor v reportáži ČT

Prodej dárkových poukazů na lovecké chaty