Skip to main content

Poslední rozloučení s Ing. Petrem Skočdopolem

Poslední rozloučení s Ing. Petrem Skočdopolem bude veřejné a uskuteční se v úterý 22. 6. 2021 ve 14:00 hodin v katedrále sv. Václava v Olomouci.

Katedrála bude otevřena nejdříve 30 minut před zahájením obřadu. Parkovat lze přednostně na veřejných parkovištích města Olomouce. Poslední rozloučení bude ukončeno smutečním průvodem bez osobní kondolence rodině.

Vzhledem k probíhajícím bezpečnostním opatřením bude nutné mít zakrytá ústa a u sebe potvrzení o provedení antigenního testu s negativním výsledkem.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ing. Petr Skočdopole nás náhle opustil 13. 6. 2021 ve věku nedožitých 50 let. Do společnosti Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. nastoupil jako jednatel na sklonku roku 2017.  Za dobu svého působení se zasadil o velký rozvoj a modernizaci společnosti, čestně hájil zájmy lesa i svých kolegů. Jeho náhlý odchod znamená obrovskou ztrátu pro jeho blízké, kolegy, ale také pro celý lesnický svět.

 Bez názvu-3_Kreslicí plátno 1.jpg

ČÍST DÁLE:

Zemřel jednatel Arcibiskupských lesů a statků Olomouc Ing. Petr Skočdopole

Joomla SEF URLs by Artio